İstanbul Hasır Hakkımızda

Resim

İstanbul Hasır bir aile şirketi ve iki kuşaktır piyasada. 1980 yılında kurulan firmamız, havlı ve havsız hasır ürünler, saz hasır, hasır çatı kaplama, hasır model, hasır çadır, bambu çadır, gölgelik çardak, hasır çardak, gölgelik hasır çadır, gölgelik çatı kaplama, doğal gölgelik, yazlık gölgelik hasır, bambu gölgelik, gölgelik hasır tente, hasır dekorasyon, saz bambu, uygun fiyatlı gölgelik, ucuz hasır ürünleri, çatı kaplama sistemleri, çatı kaplama çeşitleri, çatı kaplama fiyatları, kirpi çatı, otlu çatı, hasır şemsiye, serme hasır, hasır gölgelik, rulo bambu, rulo kargı, rulo kamış, bambu bakımı, bitki destek çubuğu, fidan destek çubuğu, yer hasırı, mezar hasırı, hasır sepet ürünleri vb.  ayrıca, saman ürünleri üretimi ile ilgilenmektedir. Ürünlerimiz ülke çapında ve yurt dışında satın alınmaktadır.

Bu sitede firmamızdan temin edilebilen bir dizi ürün görselleri bulunmaktadır. Müşteriler tarafından tasarımlarına ve boyutlarına göre devreye alınan ürünleri de üretiyoruz.

İstanbul Hasır 1980 yılından beridir, hasır imalat, tamir ve bakım hizmetlerini müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak yürütmüştür.

Kaliteli ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerinin isteklerine uygun hasır ürünleri imalatı yapan İstanbul Hasır, her zaman bu ilkesinden taviz vermeden daha iyisine ulaşmak için çalışmaktadır.

İstanbul Hasır hizmet standartları, güler yüzlü çalışanları ve müşteri memnuniyetini tamamlayıcı unsurları ile kalite seviyesini her zaman bir adım öne taşımaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla yerine getirerek İstanbul Hasır kalitesini her zaman tercih etmeniz için çalışıyoruz.

 

ETİKETLER: İstanbul Hasır, İstanbul bambu dekorasyon, İstanbul bambu çatı, İstanbul bambu evleri, İstanbul bambu ürünleri, İstanbul hasır, hasır gölgelik, fidan destek çubuğu, bambu avize modelleri

X
Telefon
E-Mail
Whatsapp