• BİTKİ DESTEK ÇUBUĞU • SAYFADAKİLER

  Bambu Kargı Sırık Nedir?

  Sipariş Vermeden Önce Bilmeniz Gerekener

  Bitki Destek Çubuğu Fiyatları

 • Doğadan İlham Alan Bitki Destek Çubukları: Bambu Kargı Sırık


  Doğal yaşamı desteklemek, bitki yetiştiriciliğinde sürdürülebilirliği sağlamak ve estetik bir bahçe düzeni oluşturmak isteyen herkes için, bambu kargı sırıklardan üretilen bitki destek çubukları ideal bir seçenektir.

  Bu yazımızda, size sunduğumuz bitkilerinizi güçlendirmek ve estetik bir bahçe düzeni oluşturmak için mükemmel bir çözüm olan bambu bitki destek çubuk ürününe odaklanacağız.


 • Bambu Kargı Sırık Nedir?


  Bambu kargı sırık, üklemizde yetişebilen bir bambu sırık türüdür. Ülkemizde yetişebilmesi sebebiyle fiyatları ithal bambulara kıyasla çok daha uygundur.

  Bitki destek çubukları, doğanın bize sunduğu harika bir malzeme olan bambu kargı sırıklardan üretilmektedir. Bambu kamışları, doğal haliyle ortalama 3 ile 3,5 metre arasında uzunluklara sahiptir. Eğer özel bir uzunluk tercihiniz varsa, ürünlerimiz sizin talebiniz doğrultusunda istenilen ölçüden kısaltılarak da gönderilebilmektedir. Bu özelleştirme seçeneği, bitkilerinizin ihtiyaçlarına uygun destek sağlamanıza yardımcı olacaktır.


 • Sipariş Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler


  Taze Sezonluk Yeni Ürünler

  Ürünlerimiz, depolanmış veya eskimiş ürünler değil, tamamen sezonluk ve taze ürünlerdir. 2023 Kasım itibariyle üretilen bambu bitki destek çubukları, dayanıklılığı ve etkili destek sağlamasıyla bahçe tutkunları için vazgeçilmez bir araçtır.

  Bambu kargı sırıklar doğada narin kabuklara sahip olarak bulunurlar. İnce yapraklı bir kabuk ile kaplılardır.

  Müşterilerimiz daha şık bir görünüm ve belirli bir boy ölçüsü talep ettiklerinde bambu kargı sırıkların kabuklarını soyarak yandaki görselde görününen haline getiriyoruz. 

  Daha Uygun Fiyat Arıyorsan!

  "Eğer dekoratifliği ve şıklığı birinci plana koyan bir amaç gütmüyorsanız, kabuklu olmaları bitki destek çubuklarınızın kullanımına herhangi bir engel teşkil etmezler. Bambu kargı sırıkların kabuklu olarak gönderimi, kabuk soyma aşamasına gerek duyulmaması sebebiyle müşterilerimiz için daha uygun fiyatlara mal olmaktadır."


 • Bitki Destek Çubuğu Fiyatları


  Bambu kargı sırık fiyatları, bitki destek çubukları için talep edilen adet, sırık kalınlığı, kabuğunun soyulup soyulmayacağı ve bambu sırık boyuna göre değişiklik gösteriyor.

  Web sayfamızda fiyat bilgisi bulundurmuyoruz, çünkü müşterilerimize en uygun fiyatı sunabilmek için özel fiyatlandırma sistemimizi kullanıyoruz.

  Müşterilerimiz, toptan bitki destek çubuğu satışı ve fiyatları hakkında web sayfamızdaki Telefon veya WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek, ihtiyaçlarına özel bilgi ve danışmanlığı ücretsiz olarak alabilirler.


X
Telefon
E-Mail
Whatsapp